Kilitli05.01.2016 NEDİR?

Yazar
Sniffer
Yönetici
  • Tüm Mesajlar : 230
  • Puan Toplamı: 34
  • Ödül-Puan Toplamı: 0
  • Katılım: 2013/10/23 02:19:39
  • Konum: Ankara
  • Durum: çevrimdışı
2016/01/06 16:41:51 (permalink)
5 (1)

05.01.2016 NEDİR?

Çok sevgili Merlin okurları,

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden 05.01.2016'yı referans göstererek birkaç paylaşımda bulunduk. Ardından minik bir fragmanla sizlerin merakını perçinlemeye çalıştık. Peki, nedir bu 05.01.2016? 

Half-Life 3 tahminleri bir yana (inanın biz de sizin kadar istiyoruz) bazılarınızın tahminleri gerçekten doğru. Evet, Merlin'in Kazanı 2016 ile beraber yeni yayın dönemine başlıyor. Süregelen ve sizden de olumlu geri dönüşlere sahip olan programlarımızın yanı sıra, yepyeni programlar ve şovlarla karşınızda olacağız.

Tüm bunların ışığında anlamanızı istediğimiz birkaç önemli nokta var. Bunlardan ilki ve en önemlisi Merlin'in Kazanı'nın video içerik konusundaki misyonu. Farkındayız, yazılı içerik olarak öne çıkan ve genel olarak derdini yazıyla anlatan bir kuruluşuz. Merlin'in Kazanı YouTube hesabında yapmak istediğimiz tek şey, kişilikli ve bir oyun haber/inceleme sitesine yakışır bir içerik sunabilmek. Süregelen geleneğin aksine bir oyun kanalı olmak istemiyoruz. Bir oyun sitesinin YoTube kanalı olmak istiyoruz. 

Bu yüzden eğer beklentiniz "Oyun oynuyoruz!" tadında bir içerikse kesinlikle bu yeni dönemde aradığınızı bulamayacaksınız. Bazı özel oyunlar dışında (Bloodborne Tam Çözüm) kesinlikle oyun oynamak üzerine bir içerik üretme gayesinde değiliz. Bunun aksine YouTube içerikleri konusunda yol gösteren, örnek alınan bir kurum olmak istiyoruz.

Sizler için çok özel sohbet programları, haftalık haber programları, özel içerikler ve video incelemeler hazırlıyoruz. Video inceleme konusunda son çalışmamız ve pilot bölümümüz olan Until Dawn Video İnceleme'yi izleyerek, en azından Video İnceleme konseptimiz konusunda biraz fikir sahibi olabilirsiniz.

Dünyanın en kötü oyunlarını denediğimiz ve sizler tarafından da genel olarak olumlu yorumlar alan Çöp Kutusu farklı duruşu ve mizahıyla her hafta yeni bölümleriyle devam edecek. Diğer bir özel programımız olan ve ülke sınırları içinde benzeri olmayan 1 Dakika'da aynı şekilde yeni bölümleriyle aranızda olacak.

Bu iki özel program dışında haftalık yeni içeriğimiz Retro Game Show bugün ilk bölümüyle karşınızda. Murat Oktay ve Atilla Turan tarafından hazırlanan bu programla konsolların, bilgisayarların tarihine eğlenceli bir bakış atacağız. Ayrıca başka hiçbir yerde duymacağınız çok özel detaylarla video oyunlarının tarihine saygı duruşumuzu yapacağız.

Haftalık gündem programımızda Ersin Kılıç ve Emin Çıtak sizlere oyun dünyasının öne çıkan haberlerini ve gelişmelerini yorumlayarak ve tartışarak anlatacak.

Merlin'e Sorun da dahil olmak üzere Merlin'in Kazanı YouTube hesabı yepyeni bir döneme giriyor ve bizim dışımızda en büyük iş siz sevgili okurlarımıza düşüyor. Siz olmasanız Merlin'in Kazanı da olmaz. Bu yüzden bizden çok sizlerin fikirleri de önemli. Farklı bir yayıncılık anlaşıyla yoğurmak istediğimiz yayın dönemimizde en çok sizlerin geri dönüşlerine ve en nihayetinde büyük desteğinize ihtiyacımız var.

Önümüzdeki günlerde yeniden (Daha ne programlar hazırladık bir görseniz :) görüşmek üzere. Bizimle kalın, oyunla kalın. Eh, YouTube hesabımıza da abone olmayı unutmayın.

Merlinin Kazanı


#1

0 Cevap Benzer Konular

    Hızlı geçiş:
    © 2017 APG vNext Commercial Version 5.5